Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ungjillor Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ungjillor Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
19-06-2019 13:14
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
73 6,122
 
Kryetemė Kryetemė: Historia e Kishes
Alkoma
18-06-2019 11:26
nga Alessandro Cagliostro Shko tek postimi i fundit
10 5,312
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
21-08-2018 12:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
46 18,668
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
14-05-2018 15:28
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
18 5,404
 
Alkoma
13-05-2018 00:46
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
3 3,992
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
11-05-2018 08:45
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
14 7,134
 
Kryetemė Kryetemė: Kenge te krishtera (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. daniel00
19-03-2018 03:48
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
129 35,383
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-10-2017 19:04
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
31 10,076
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
28-11-2016 12:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 4,883
 
Alkoma
01-03-2016 08:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
14 8,399
 
Alkoma
17-10-2013 00:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 3,892
 
Alkoma
11-12-2012 08:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 6,938
Sondazh
Alkoma
09-09-2012 07:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,733
 
Kryetemė Kryetemė: Bibla
Alkoma
22-04-2012 18:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
17 5,185
Sondazh
Kryetemė Kryetemė: Sondazh: Studim falas ne internet Shqip.
Alkoma
19-02-2012 13:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,633
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-04-2011 19:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,797
 
Alkoma
21-03-2011 20:53
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 3,018
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
21-03-2011 19:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 2,557
 
Alkoma
25-10-2016 08:46
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,361
 
Alkoma
13-04-2016 13:15
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 1,777
 
Alkoma
08-04-2016 17:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 2,268
 
Alkoma
28-02-2016 08:58
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
259 37,946
 
Alkoma
23-02-2016 10:16
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,475
 
Duaje Siveten
15-12-2015 21:02
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 1,364
 
Alkoma
08-10-2015 07:05
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,131
 
Alkoma
31-03-2015 22:14
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
19 4,009
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
12-03-2015 09:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
94 25,279
 
Alkoma
26-01-2015 23:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
8 2,532
 
Alkoma
21-01-2015 19:00
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
19 2,355
 
daniel00
20-01-2015 08:39
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
20 4,334
 
Alkoma
28-12-2014 23:41
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
9 4,211
 
Alkoma
09-10-2014 22:45
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
9 3,044
 
Alkoma
09-10-2014 06:42
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
2 2,748
 
Alkoma
07-10-2014 12:36
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
11 3,583
 
Alkoma
- - -
 
Alkoma
06-10-2014 23:37
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
14 2,680
 
Alkoma
06-10-2014 22:51
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,712
 
Alkoma
06-10-2014 22:32
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,706
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 196 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur