Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Renditje nė rritje Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
04-03-2019 22:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
45 74,643
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 09:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 48,378
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 14:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 70,160
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 46,430
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
17-02-2019 05:49
nga angelinna Shko tek postimi i fundit
42 26,919
 
Kryeplaku
07-01-2019 22:22
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
56 20,332
Post
Alb_LoVeR
11-11-2009 10:48
nga Alb_LoVeR Shko tek postimi i fundit
1 2,426
Lightbulb
Alb_LoVeR
30-01-2011 12:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 5,918
 
Alkoma
11-05-2014 02:34
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
36 10,268
 
Askushi
24-10-2012 20:02
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
37 11,738
 
Askushi
26-09-2012 08:30
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 5,847
 
Askushi
26-09-2012 06:13
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
14 9,610
 
Askushi
26-09-2012 08:53
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 2,224
 
Askushi
26-09-2012 06:56
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 2,090
 
Askushi
26-09-2012 06:48
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 2,623
 
Askushi
26-09-2012 09:02
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 7,300
 
Askushi
23-09-2012 07:31
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 5,886
 
Askushi
19-01-2019 23:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 17,892
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
11-03-2018 15:02
nga Naser Shllaku Shko tek postimi i fundit
29 28,973
 
Askushi
26-09-2012 09:13
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
1 5,052
 
Askushi
26-09-2012 09:17
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 3,304
 
Askushi
22-08-2018 12:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 7,147
 
Askushi
11-07-2013 13:42
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
1 14,158
 
Askushi
02-04-2013 16:33
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
6 9,993
 
Askushi
26-09-2012 17:06
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
51 41,349
 
Askushi
29-09-2013 13:47
nga edlin Shko tek postimi i fundit
23 30,785
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 82 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur