Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Ndėrkombėtare

Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Renditje nė rritje Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
17-04-2014 11:39
nga Superman Shko tek postimi i fundit
10 7,297
 
Akrepi
02-02-2018 20:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
145 14,514
 
alem_de
06-03-2011 02:04
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
36 6,223
 
Alkoma
02-05-2014 00:29
nga kanina Shko tek postimi i fundit
16 2,020
 
Alkoma
01-05-2014 16:20
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
9 1,330
 
Alkoma
16-10-2015 08:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
35 3,678
 
Alkoma
13-04-2016 23:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 1,886
 
baaroar
28-02-2011 20:53
nga baaroar Shko tek postimi i fundit
0 1,263
 
BARAT
08-11-2015 22:17
nga BATO Shko tek postimi i fundit
24 4,212
 
BARAT
22-12-2016 15:29
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
154 12,955
 
BARAT
03-06-2017 14:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 895
 
BARAT
24-06-2019 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
43 1,022
 
BATO
11-08-2015 21:43
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
33 8,811
 
BATO
27-03-2016 09:33
nga BATO Shko tek postimi i fundit
36 10,984
 
BATO
05-12-2015 17:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 23,348
 
BATO
27-07-2016 17:02
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
62 10,521
 
bindi
02-02-2013 19:45
nga Brari Shko tek postimi i fundit
6 2,257
 
bindi
19-02-2015 19:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 1,360
 
bindi
03-03-2015 23:43
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
15 2,849
 
Tema ėshtė lėvizur: Zotėrinjtė e naftės
bindi
- - -
 
bindi
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 213 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur