Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Ndėrkombėtare

Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika / Aktualitete Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
17-04-2014 11:39
nga Superman Shko tek postimi i fundit
10 7,274
 
Mandi
14-08-2018 11:08
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
4 1,700
 
Onyx
19-06-2018 12:49
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 971
 
Mandi
12-06-2018 21:24
nga Meri Shko tek postimi i fundit
28 3,656
 
Onyx
03-05-2018 11:39
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 928
 
Mandi
15-04-2018 20:41
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
30 4,921
 
Onyx
21-03-2018 10:14
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 777
 
Akrepi
02-02-2018 20:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
145 14,446
 
Mandi
16-01-2018 09:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 1,324
 
Duaje Siveten
05-11-2017 19:56
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 1,083
 
Mandi
24-10-2017 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 1,304
 
Duaje Siveten
14-10-2017 17:57
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
5 1,528
 
Mandi
13-10-2017 01:38
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
137 14,722
 
Gi de Masha
12-09-2017 22:00
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
14 2,517
 
Mandi
11-09-2017 19:35
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
79 6,577
 
Mandi
14-08-2017 14:51
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
3 1,916
 
Mandi
07-07-2017 09:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,345
 
Mandi
05-07-2017 20:26
nga drague Shko tek postimi i fundit
5 1,427
 
Mandi
03-07-2017 23:40
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
5 1,284
 
Mandi
14-06-2017 22:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 1,235
 
Mandi
11-06-2017 16:31
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
213 20,040
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 213 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur