Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
210 5,097

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 146,877
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 43,060
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
07-07-2019 18:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
534 97,383
 
Mandi
21-09-2011 02:32
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
76 14,064
 
Esther
22-09-2011 22:40
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
15 3,213
 
ABORDAZH
23-09-2011 14:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,509
 
Atdhetari
27-10-2011 18:02
nga USA NR1 Shko tek postimi i fundit
1 1,358
 
peshkaqeni33
17-11-2011 22:31
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
5 2,141
 
daniel00
08-12-2011 11:49
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
5 2,885
 
arjolim
10-01-2012 12:30
nga arjolim Shko tek postimi i fundit
0 1,222
 
iDeA
01-02-2012 16:40
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
63 15,534
 
Mandi
24-02-2012 10:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 3,069
 
Duaje Siveten
21-04-2012 15:04
nga Irfan CANA Shko tek postimi i fundit
20 6,045
Question
iDeA
07-05-2012 13:22
nga Brari Shko tek postimi i fundit
16 7,307
 
Mandi
18-05-2012 22:46
nga KAY Shko tek postimi i fundit
51 12,970
 
iDeA
29-10-2012 19:35
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
42 15,300
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Rex
01-11-2012 15:12
nga SpyDoctor Shko tek postimi i fundit
83 16,802
 
Rex
07-12-2012 18:56
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
16 5,802
 
Brari
23-12-2012 17:20
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
40 12,187
 
YOKO
28-12-2012 16:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 2,625
 
kermilli
09-01-2013 14:20
nga kermilli Shko tek postimi i fundit
2 1,321
 
Duaje Siveten
15-01-2013 02:01
nga MR ZEID Shko tek postimi i fundit
1 1,153
 
Mandi
15-01-2013 15:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 906
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 577 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur