Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
210 5,106

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema Renditje nė rritje / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 43,136
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 147,405
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
07-07-2019 18:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
534 97,566
 
Fshatari
22-09-2016 15:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 870
 
Atdhetari
27-10-2011 18:02
nga USA NR1 Shko tek postimi i fundit
1 1,359
 
Onyx
21-12-2017 13:30
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
5 1,037
 
Mandi
17-08-2015 20:43
nga BATO Shko tek postimi i fundit
5 1,638
 
Duaje Siveten
11-06-2019 16:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
62 9,707
 
Aleandro
01-01-2018 18:17
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
4 1,123
 
Kastrioti1443
04-08-2018 20:33
nga HTFengineer Shko tek postimi i fundit
20 3,052
 
Edvin83
15-11-2014 22:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
28 4,234
 
Onyx
21-06-2018 15:51
nga AAO Shko tek postimi i fundit
1 662
 
Gi de Masha
19-02-2019 17:26
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
59 1,293
 
Mandi
30-04-2017 23:17
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
4 944
 
YOKO
10-07-2015 16:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,539
 
Kastrati
21-12-2014 16:37
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
13 2,283
 
Fshatari
08-01-2016 02:12
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
10 2,460
 
pirro
02-06-2019 21:09
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
87 1,363
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
04-07-2017 20:14
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 1,278
 
Kastrioti1443
01-06-2018 19:59
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
23 2,938
 
legjenda
11-11-2014 19:15
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
4 1,047
 
Angel69
16-06-2017 08:45
nga Socio Shko tek postimi i fundit
20 2,729
 
Gi de Masha
24-01-2017 15:17
nga drague Shko tek postimi i fundit
26 3,630
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 578 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur