Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
210 5,106

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Renditje nė rritje Shikime
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 147,405
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
07-07-2019 18:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
534 97,566
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 43,136
 
73ka
26-01-2018 04:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1,001 80,990
 
Semiku
13-12-2016 01:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
800 47,698
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Edvin83
01-11-2017 13:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
763 113,708
 
J-W
28-06-2016 01:05
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
639 73,375
 
Mandi
13-06-2019 04:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
490 94,831
 
4x4
26-03-2017 15:01
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
334 63,527
 
Fshatari
25-03-2019 12:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
274 18,766
 
BLEDI_SH
19-07-2015 20:50
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
273 35,789
 
Kulpra
09-12-2013 16:02
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
248 27,997
 
legjenda
27-02-2016 09:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
200 16,933
 
Viking
05-07-2016 21:09
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
190 15,704
 
Damastion
24-02-2016 13:28
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
161 14,582
 
Semiku
08-11-2016 18:31
nga xhori Shko tek postimi i fundit
159 14,679
 
legjenda
19-02-2015 14:38
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
150 35,762
 
Ganimet
01-06-2014 14:50
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
146 29,734
 
SERAFIM DILO
24-12-2013 23:36
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
145 27,057
 
Fshatari
18-05-2017 13:32
nga Marya Shko tek postimi i fundit
132 9,347
 
Fshatari
11-03-2015 14:22
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
128 16,566
 
YOKO
10-12-2016 17:52
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
128 10,168
 
Fshatari
27-03-2015 16:07
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
127 12,649
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 578 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur