Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
nga Kasėmi
02-09-2019 17:59 Shko tek postimi i fundit
208 5,074

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Renditje nė rritje Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
07-07-2019 18:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
534 97,039
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 146,278
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 42,928
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
04-07-2017 20:14
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 1,274
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
08-09-2013 02:27
nga the admiral Shko tek postimi i fundit
24 5,457
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Edvin83
01-11-2017 13:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
763 113,355
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Rex
01-11-2012 15:12
nga SpyDoctor Shko tek postimi i fundit
83 16,783
 
Edvin83
20-07-2017 09:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
49 9,868
 
par
10-07-2017 12:19
nga par Shko tek postimi i fundit
45 15,501
 
Semiku
19-04-2017 22:24
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
104 8,453
 
Mandi
24-06-2017 20:11
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
3 1,041
 
Angel69
16-06-2017 08:45
nga Socio Shko tek postimi i fundit
20 2,711
 
Fshatari
15-06-2017 16:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 873
 
Onyx
06-07-2017 06:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 899
 
drague
15-07-2017 15:26
nga kanina Shko tek postimi i fundit
4 1,057
 
Mandi
23-08-2017 02:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 788
 
Mandi
15-08-2017 13:12
nga drague Shko tek postimi i fundit
6 1,370
 
Fshatari
26-07-2017 22:28
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
2 1,226
 
Fshatari
05-08-2017 10:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 1,252
 
Mandi
10-08-2017 16:50
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
57 3,691
 
Ragnar
22-08-2017 12:09
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
26 2,864
 
Rita06
09-09-2017 19:24
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 597
 
Rita06
28-09-2017 14:24
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
6 1,135
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 576 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur