Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
210 5,097

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
07-07-2019 18:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
534 97,383
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 43,060
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 146,877
 
Metarch
20-04-2019 19:04
nga Adea Shko tek postimi i fundit
4 305
 
Onyx
14-04-2019 13:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 3,789
 
Mandi
12-04-2019 02:23
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
14 796
 
Duaje Siveten
04-04-2019 17:11
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 166
 
Mandi
02-04-2019 22:52
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 193
 
Fshatari
25-03-2019 12:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
274 18,723
 
Kastrioti1443
20-03-2019 17:19
nga lenci Shko tek postimi i fundit
20 725
 
Fshatari
05-03-2019 12:12
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 139
 
Mandi
03-03-2019 16:47
nga edlin Shko tek postimi i fundit
9 465
 
Fshatari
02-03-2019 03:34
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
4 369
 
Rrjeti
24-02-2019 14:27
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 129
 
Kastrioti1443
23-02-2019 18:19
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
13 512
 
Gi de Masha
19-02-2019 17:26
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
59 1,293
 
Kastrioti1443
15-02-2019 03:56
nga murik Shko tek postimi i fundit
62 4,904
 
Damastion
09-02-2019 22:31
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
20 823
 
Fshatari
09-02-2019 06:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 557
 
Fshatari
08-02-2019 13:58
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
8 729
 
Fshatari
07-02-2019 17:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 195
 
Rrjeti
03-02-2019 16:00
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
5 375
 
Fshatari
01-02-2019 13:29
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 309
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 577 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur