Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Ēėshtja kombėtare Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ēėshtja kombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
nga Llapi
10-08-2019 15:01 Shko tek postimi i fundit
77 2,210

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ēėshtja kombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime Renditje nė rritje
 
Edvin83
11-03-2016 14:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
72 53,268
 
Llapi
12-07-2019 18:01
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
169 47,795
 
Llapi
15-04-2016 00:02
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
260 45,943
 
Fehmikaciu
11-09-2014 21:02
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
278 43,159
 
LinuxoiD
11-08-2014 20:27
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
305 40,943
 
BLEDI_SH
03-12-2015 13:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
292 38,453
 
Nderi
13-05-2019 22:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
330 36,536
 
Rex
12-06-2014 01:12
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
82 28,307
 
Rex
27-04-2013 20:29
nga farang Shko tek postimi i fundit
191 27,572
 
Fshatari
15-11-2016 17:03
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
86 25,851
 
3d1
04-05-2015 13:00
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
131 25,627
 
Askushi
05-12-2018 06:47
nga murik Shko tek postimi i fundit
107 24,692
Lightbulb
BARAT
15-12-2014 22:32
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
150 23,383
 
rrėqebull
02-04-2019 14:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
60 23,062
 
Gon!
17-11-2014 23:05
nga dralos Shko tek postimi i fundit
82 22,917
 
Kastrioti1443
21-11-2018 19:56
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
165 22,563
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. rrėqebull
07-10-2016 16:26
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
63 21,125
Sondazh
BLEDI_SH
21-10-2014 19:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
196 19,470
 
Mandi
23-08-2017 21:11
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
50 19,265
 
BLEDI_SH
19-08-2013 22:47
nga BLEDI_SH Shko tek postimi i fundit
126 19,220
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 657 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur