Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Webmaster Shqiptarė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Renditje nė rritje Shikime
 
Mandi
20-08-2014 13:10
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
144 10,815
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Elian70
30-10-2014 09:24
nga Sunflower Shko tek postimi i fundit
50 6,194
 
Mr. E
11-08-2014 17:36
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
44 3,539
Thumbs up
qendrim's 3DWORK
30-08-2016 22:44
nga qendrim's 3DWORK Shko tek postimi i fundit
36 9,535
 
Oxygen
02-10-2014 19:25
nga gurax Shko tek postimi i fundit
34 6,399
 
Mr. E
11-01-2014 23:51
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
30 7,357
 
Mr. E
08-08-2014 20:13
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
23 4,338
 
Oxygen
26-05-2014 20:48
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
21 2,802
 
Oxygen
17-08-2014 20:03
nga Zana Shko tek postimi i fundit
21 3,098
 
Mr. E
04-08-2014 13:11
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
20 2,979
 
IronMan
14-11-2014 11:57
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
20 2,723
 
Oxygen
05-07-2014 10:50
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
19 1,949
 
Oxygen
12-07-2014 16:43
nga pdox Shko tek postimi i fundit
19 2,106
 
miku
11-12-2014 21:30
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
18 4,355
 
ismailiweb.ch
25-07-2015 17:52
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
15 3,952
 
Mr. E
02-08-2014 14:17
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
14 1,368
 
Publikuesi Albania
20-09-2014 20:59
nga Publikuesi Albania Shko tek postimi i fundit
14 1,785
 
jdee
17-07-2014 12:00
nga Zana Shko tek postimi i fundit
12 1,774
 
Mr. E
26-08-2014 20:42
nga Xhebraili Shko tek postimi i fundit
12 1,387
 
Mr. E
12-10-2014 17:48
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
12 2,200
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 71 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur