Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Webmaster Shqiptarė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime Renditje nė rritje
 
Mandi
20-08-2014 13:10
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
144 10,825
Thumbs up
qendrim's 3DWORK
30-08-2016 22:44
nga qendrim's 3DWORK Shko tek postimi i fundit
36 9,550
 
Mr. E
11-01-2014 23:51
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
30 7,365
 
Oxygen
02-10-2014 19:25
nga gurax Shko tek postimi i fundit
34 6,443
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Elian70
30-10-2014 09:24
nga Sunflower Shko tek postimi i fundit
50 6,224
 
Edvin83
09-09-2018 22:34
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
10 5,195
 
berisha
09-09-2017 16:18
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 4,954
 
miku
11-12-2014 21:30
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
18 4,364
 
Mr. E
08-08-2014 20:13
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
23 4,343
 
ismailiweb.ch
25-07-2015 17:52
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
15 3,957
 
BABA nga DURRSI
29-06-2018 10:52
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 3,799
 
Mr. E
11-08-2014 17:36
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
44 3,542
 
ismailiweb.ch
30-05-2015 18:12
nga gurax Shko tek postimi i fundit
10 3,315
 
agentgum
03-03-2016 02:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 3,110
 
Oxygen
17-08-2014 20:03
nga Zana Shko tek postimi i fundit
21 3,102
 
Mr. E
04-08-2014 13:11
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
20 2,985
 
Oxygen
26-05-2014 20:48
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
21 2,805
 
IronMan
14-11-2014 11:57
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
20 2,729
 
Mr. E
19-03-2015 15:32
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
12 2,641
 
acidilaw
22-09-2015 12:38
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 2,455
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 71 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur