Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Renditje nė rritje Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
17-09-2019 15:38
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
206 10,099
 
*ARiel*
24-04-2014 18:23
nga Kulpra Shko tek postimi i fundit
122 47,661
 
3d1
02-08-2013 09:27
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
13 12,260
 
3d1
31-03-2014 07:00
nga Miti Shko tek postimi i fundit
25 2,334
 
4x4
02-01-2017 23:48
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
237 23,231
 
4x4
24-03-2017 17:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
859 98,917
 
Agim Metbala
03-02-2012 00:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1,469 144,757
 
Agim Metbala
01-03-2019 08:52
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
1,002 107,403
 
Ajana87
03-12-2014 22:27
nga Socio Shko tek postimi i fundit
106 14,770
 
Ajana87
23-06-2016 07:21
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
54 8,306
 
Ajana87
18-04-2019 21:17
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
0 116
 
Ajnej
19-07-2012 18:06
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
4 2,321
 
Ajnej
16-08-2012 11:43
nga ZET Shko tek postimi i fundit
22 4,325
 
Akrepi
08-06-2015 17:52
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
1,005 58,541
 
Akrepi
29-12-2017 20:22
nga Eden Shko tek postimi i fundit
124 9,887
 
Akrepi
18-10-2018 14:37
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1,007 84,866
 
Akrepi
04-02-2018 18:03
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
1,031 51,346
 
Tema ėshtė lėvizur: Ti pyet unė pėrgjigjem
Akrepi
- - -
 
Akrepi
22-01-2018 22:15
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
37 2,457
 
Akrepi
27-10-2018 23:57
nga Performer Shko tek postimi i fundit
254 4,040
 
Tema ėshtė lėvizur: Ēfare ju ka bere per te qeshur?
Akrepi
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 745 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur