Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
12-08-2019 23:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
86 40,615
 
Jeta
28-10-2018 10:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 13,496
 
Alkoma
09-08-2018 04:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 6,004
Smile
Alkoma
16-06-2018 13:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 87,808
 
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 26,691
 
ZET
08-01-2015 22:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 16,496
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,423
 
lenci
28-02-2013 00:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 4,111
 
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 3,324
Post
Heily
15-09-2011 23:44
nga Conrad Shko tek postimi i fundit
4 1,804
 
SmiLey
26-06-2011 14:03
nga Agim Shkodra Shko tek postimi i fundit
13 2,659
 
ilia spiro
02-06-2011 09:51
nga Ba8mH Shko tek postimi i fundit
9 1,693
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Heily
27-03-2011 14:12
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
10 5,654
 
Alkoma
03-03-2011 12:59
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,649
 
daniel00
25-10-2010 10:36
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
9 1,306
 
daniel00
09-10-2010 12:50
nga USA NR1 Shko tek postimi i fundit
38 8,848
 
SmiLey
03-10-2010 14:05
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
29 4,675
 
daniel00
10-09-2010 12:11
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
2 1,928
 
Beaute
14-07-2010 10:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,944
 
PuffetiNa
02-07-2010 07:00
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,328
 
PuffetiNa
01-07-2010 06:22
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,298
 
PuffetiNa
29-06-2010 07:56
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 2,061
 
PuffetiNa
29-06-2010 07:55
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,161
 
SmiLey
07-05-2010 18:32
nga SmiLey Shko tek postimi i fundit
0 1,615
 
SmiLey
07-05-2010 18:27
nga SmiLey Shko tek postimi i fundit
0 1,762
 
PuffetiNa
06-05-2010 07:00
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,914
 
PuffetiNa
04-05-2010 07:27
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 2,021
 
SmiLey
03-04-2010 17:10
nga God'o Shko tek postimi i fundit
4 3,312
 
SmiLey
01-03-2010 15:03
nga SubZ Shko tek postimi i fundit
1 9,876
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 222 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur