Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
12-08-2019 23:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
86 40,729
 
Jeta
28-10-2018 10:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 13,522
 
Alkoma
09-08-2018 04:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 6,024
Smile
Alkoma
16-06-2018 13:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 88,020
 
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 26,779
 
ZET
08-01-2015 22:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 16,539
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,438
 
lenci
28-02-2013 00:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 4,124
 
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 3,338
 
daniel00
05-05-2018 10:14
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
9 3,293
 
Gon!
05-05-2018 10:00
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
14 3,602
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fshatari
05-05-2018 09:45
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
46 13,014
 
Gon!
05-05-2018 09:19
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
61 18,538
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. ymer prizreni
05-05-2018 07:36
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
18 5,878
 
Alkoma
29-04-2018 12:42
nga r00t Shko tek postimi i fundit
14 4,387
 
Alkoma
27-04-2018 13:29
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
6 2,260
 
Mandi
26-04-2018 19:25
nga drague Shko tek postimi i fundit
37 9,027
 
Mandi
26-04-2018 11:49
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
2 1,703
 
Erdhi Dimri
26-04-2018 10:18
nga edlin Shko tek postimi i fundit
2 1,582
 
Mandi
26-04-2018 10:07
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
2 981
 
Duaje Siveten
26-04-2018 08:33
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
21 3,105
 
Aleandro
13-02-2018 17:31
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 2,209
 
Aleandro
27-01-2018 17:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 2,191
 
drague
26-01-2018 17:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 4,123
 
kreksi
16-01-2018 14:00
nga drague Shko tek postimi i fundit
4 1,720
 
Onyx
16-01-2018 12:05
nga COB Shko tek postimi i fundit
7 1,039
 
Rex
30-12-2017 15:16
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
17 1,593
 
Mandi
15-12-2017 08:56
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
4 1,911
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Xhebraili
10-12-2017 23:29
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
94 16,274
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 222 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur