Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
12-08-2019 23:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
86 40,729
 
Jeta
28-10-2018 10:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 13,522
 
Alkoma
09-08-2018 04:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 6,024
Smile
Alkoma
16-06-2018 13:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 88,020
 
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 26,779
 
ZET
08-01-2015 22:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 16,539
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,438
 
lenci
28-02-2013 00:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 4,124
 
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 3,338
 
ODEON
24-11-2017 12:57
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
56 14,393
 
Alkoma
26-10-2017 18:39
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 1,638
 
Alkoma
11-10-2017 01:52
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
27 4,249
 
Alkoma
28-09-2017 19:49
nga kanina Shko tek postimi i fundit
46 4,458
 
Mandi
23-09-2017 14:09
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
281 43,522
 
Alkoma
08-09-2017 21:00
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 1,334
 
magnus
04-09-2017 17:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
40 12,623
 
Rina
17-08-2017 11:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
133 27,402
 
Alkoma
23-05-2017 11:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 2,259
 
Duaje Siveten
06-05-2017 14:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
29 5,707
 
Alkoma
24-04-2017 02:26
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
22 2,915
 
thirsty
12-04-2017 20:34
nga Zana Shko tek postimi i fundit
60 5,023
 
Kurt
11-02-2017 17:29
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
276 32,809
 
Alkoma
11-02-2017 16:25
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
61 8,253
 
Fshatari
11-02-2017 16:09
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
35 6,139
 
Gon!
11-02-2017 15:49
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
22 6,067
 
drague
20-10-2016 01:59
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
10 3,309
 
Mandi
13-09-2016 13:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,596
 
Mandi
05-09-2016 15:01
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
1 2,332
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. Esther
03-09-2016 06:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
49 11,696
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 222 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur