Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
12-08-2019 23:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
86 40,730
 
Jeta
28-10-2018 10:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 13,522
 
Alkoma
09-08-2018 04:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 6,024
Smile
Alkoma
16-06-2018 13:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 88,024
 
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 26,779
 
ZET
08-01-2015 22:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 16,540
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 20:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,438
 
lenci
28-02-2013 00:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 4,124
 
Alkoma
15-04-2011 17:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 3,338
 
Mandi
13-06-2016 19:54
nga Zana Shko tek postimi i fundit
87 18,690
 
Ragnar
06-06-2016 14:52
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 2,863
 
Alkoma
04-06-2016 12:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 1,758
 
magnus
30-05-2016 00:22
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
50 7,611
 
COB
24-05-2016 01:02
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
26 4,824
 
Alkoma
18-05-2016 09:28
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,668
 
rolex
25-03-2016 20:20
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
26 13,569
 
Alkoma
02-03-2016 07:29
nga 4x4 Shko tek postimi i fundit
9 2,543
 
Edvin83
24-02-2016 01:16
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
86 13,443
 
CERMENIKASI
07-02-2016 16:48
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
22 4,292
 
Alkoma
03-02-2016 07:38
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
12 3,199
 
Alkoma
27-01-2016 17:53
nga Xhuljan Shko tek postimi i fundit
11 3,057
 
daniel00
15-01-2016 14:40
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
66 13,101
 
Mandi
13-01-2016 11:10
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
5 3,304
 
Ketu
07-01-2016 08:55
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
8 3,708
 
Mandi
26-12-2015 00:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,307
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
05-11-2015 22:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
139 30,911
 
ZET
04-11-2015 18:07
nga lenci Shko tek postimi i fundit
96 15,162
 
Mandi
01-11-2015 15:41
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
4 1,801
 
KOLLARE
17-10-2015 08:59
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
10 3,482
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 222 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur