Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 06:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 71,197
 
Kryeplaku
27-09-2011 19:30
nga fegi Shko tek postimi i fundit
8 8,487
 
fegi
18-11-2011 15:17
nga fegi Shko tek postimi i fundit
0 1,485
 
LinuxoiD
28-11-2011 21:54
nga LinuxoiD Shko tek postimi i fundit
19 10,619
 
daniel00
20-01-2012 02:38
nga Esther Shko tek postimi i fundit
3 3,777
 
Qafir Arnaut
30-01-2012 01:54
nga Qafir Arnaut Shko tek postimi i fundit
0 1,754
 
fegi
28-02-2012 23:22
nga Morrison Shko tek postimi i fundit
4 2,375
 
fegi
12-03-2012 13:24
nga fegi Shko tek postimi i fundit
0 2,055
 
Mandi
13-03-2012 00:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 3,377
 
fegi
15-03-2012 06:56
nga fegi Shko tek postimi i fundit
0 1,773
 
fegi
22-03-2012 14:30
nga gurax Shko tek postimi i fundit
3 2,523
 
fegi
28-03-2012 19:45
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1 1,803
 
fegi
02-04-2012 10:54
nga fegi Shko tek postimi i fundit
4 2,752
 
fegi
26-06-2012 02:09
nga fegi Shko tek postimi i fundit
38 9,416
 
fegi
02-07-2012 14:53
nga fegi Shko tek postimi i fundit
1 1,681
 
fegi
04-09-2012 17:08
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
1 3,384
 
fegi
15-09-2012 15:01
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
7 3,396
 
Mandi
30-09-2012 09:59
nga fegi Shko tek postimi i fundit
1 2,720
 
bindi
13-01-2013 14:28
nga bindi Shko tek postimi i fundit
0 5,749
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
14-01-2013 18:05
nga bindi Shko tek postimi i fundit
1 2,191
 
Mandi
12-03-2013 03:06
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 4,105
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 103 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur