Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 06:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 71,197
 
Mandi
20-04-2017 04:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,033
 
Regina
16-04-2017 13:50
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
21 5,552
 
Mandi
16-04-2017 13:44
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 2,346
 
fegi
15-02-2017 12:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 6,373
 
Regina
27-12-2016 21:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 5,318
 
fegi
10-06-2016 10:13
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 3,489
 
Mandi
07-04-2016 00:12
nga COB Shko tek postimi i fundit
3 2,335
 
Mandi
06-04-2016 20:36
nga COB Shko tek postimi i fundit
12 4,564
 
Mandi
04-01-2016 01:43
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
1 1,739
 
Mandi
28-12-2015 11:09
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
10 3,291
 
4x4
26-12-2015 10:13
nga 4x4 Shko tek postimi i fundit
0 1,438
 
Mandi
05-12-2015 14:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 2,975
 
ZET
01-11-2015 12:47
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
5 1,788
 
Mandi
16-10-2015 22:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 1,864
 
Mandi
11-09-2015 17:24
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 1,580
 
Fshatari
18-06-2015 17:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,791
 
Mandi
17-06-2015 13:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,393
 
Drinalt
03-05-2015 18:12
nga Drinalt Shko tek postimi i fundit
0 1,482
 
Mandi
28-04-2015 02:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,699
 
Mandi
02-04-2015 23:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,346
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 103 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur