Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Renditje nė rritje Shikime
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 32,525
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 18,096
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,851
 
kanina
23-05-2014 19:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
387 37,926
 
Mandi
27-08-2018 16:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
370 27,514
 
Mandi
05-04-2018 00:44
nga [email protected] Shko tek postimi i fundit
347 25,347
 
Mano
13-05-2018 12:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
313 25,439
 
Regina
21-08-2016 22:41
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
312 27,198
 
Misty-Blue
26-11-2013 16:59
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
303 48,231
 
Gon!
06-07-2017 03:18
nga murik Shko tek postimi i fundit
253 30,508
 
Ragnar
11-08-2017 20:30
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
253 21,721
 
Ragnar
24-04-2013 10:17
nga baaroar Shko tek postimi i fundit
226 23,517
 
Kastrioti1443
20-05-2019 15:15
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
215 4,669
 
Mandi
03-08-2017 15:02
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
213 15,466
 
magnus
24-07-2019 01:06
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
212 2,951
 
Mandi
12-02-2019 18:07
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
204 5,857
Sondazh
Gi de Masha
24-05-2019 17:45
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
201 25,858
 
Brari
26-03-2013 16:54
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
190 34,632
 
juanito02
05-08-2013 19:17
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
183 26,198
 
Mandi
18-06-2017 22:44
nga drague Shko tek postimi i fundit
171 9,314
 
Leaf
31-10-2015 20:46
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
159 17,027
 
juanito02
24-07-2014 20:22
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
155 13,131
 
Onyx
09-08-2018 06:11
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
155 12,615
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1028 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur