Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime Renditje nė rritje
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 33,001
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 18,282
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,951
 
Misty-Blue
26-11-2013 16:59
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
303 48,438
Question
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
10-09-2017 11:34
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
153 38,424
 
kanina
23-05-2014 19:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
387 38,326
 
Brari
26-03-2013 16:54
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
190 34,691
 
Gon!
06-07-2017 03:18
nga murik Shko tek postimi i fundit
253 30,665
 
Mandi
27-08-2018 16:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
370 27,661
 
Regina
21-08-2016 22:41
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
312 27,254
 
juanito02
05-08-2013 19:17
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
183 26,266
Sondazh
Gi de Masha
24-05-2019 17:45
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
201 25,930
 
Mano
13-05-2018 12:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
313 25,507
 
Mandi
05-04-2018 00:44
nga [email protected] Shko tek postimi i fundit
347 25,454
 
rrėqebull
26-07-2016 23:45
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
108 24,113
 
Ragnar
24-04-2013 10:17
nga baaroar Shko tek postimi i fundit
226 23,576
 
Duaje Siveten
21-10-2018 11:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
103 23,436
 
Gi de Masha
13-06-2017 19:50
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
135 22,929
 
peshkaqeni33
02-03-2012 12:23
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
103 22,330
 
Ragnar
11-08-2017 20:30
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
253 22,054
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Dardan.Ks
01-11-2012 00:29
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
62 20,911
 
Gi de Masha
12-02-2018 12:52
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
97 20,198
 
lindi03
08-06-2012 17:26
nga Irfan CANA Shko tek postimi i fundit
123 18,671
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1032 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur