Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,951
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 33,001
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 18,282
 
Gi de Masha
09-09-2019 06:52
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 118
 
Gi de Masha
07-09-2019 21:13
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 100
 
Gi de Masha
07-09-2019 04:52
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
13 1,080
 
Mandi
06-09-2019 16:26
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 291
 
cool_shqype
05-09-2019 13:25
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 126
 
Mandi
02-09-2019 08:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
14 455
 
Fshatari
01-09-2019 22:44
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
5 293
 
Duaje Siveten
28-08-2019 16:41
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 108
 
Fshatari
27-08-2019 21:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 153
 
Mandi
27-08-2019 18:55
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
5 193
 
Gi de Masha
25-08-2019 13:21
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
23 636
 
Gi de Masha
23-08-2019 17:19
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
61 7,724
 
Mandi
23-08-2019 16:03
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
14 423
 
cool_shqype
23-08-2019 15:55
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
15 1,094
 
InkuizitoriMoth
23-08-2019 14:22
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
15 556
 
Fshatari
23-08-2019 14:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 354
 
Kastrioti1443
23-08-2019 13:45
nga Darli Shko tek postimi i fundit
4 430
 
Kastrioti1443
23-08-2019 13:26
nga Darli Shko tek postimi i fundit
25 631
 
ZET
23-08-2019 13:16
nga Darli Shko tek postimi i fundit
90 1,592
 
cool_shqype
22-08-2019 14:19
nga Darli Shko tek postimi i fundit
2 144
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 1032 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur