Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,851
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 32,524
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 18,095
 
Fshatari
11-08-2019 17:04
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 88
 
Gi de Masha
09-08-2019 20:51
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
143 6,470
 
Duaje Siveten
07-08-2019 22:29
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
2 271
 
Gi de Masha
03-08-2019 06:39
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
1 130
 
Viking
01-08-2019 10:23
nga Viking Shko tek postimi i fundit
0 94
 
Gi de Masha
29-07-2019 20:02
nga juke Shko tek postimi i fundit
1 100
 
Gi de Masha
27-07-2019 16:18
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
37 1,015
 
Fshatari
27-07-2019 06:08
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 85
 
Fshatari
26-07-2019 09:19
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 134
 
Gi de Masha
25-07-2019 23:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 112
 
Duaje Siveten
25-07-2019 16:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 1,418
 
Fshatari
25-07-2019 16:43
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
15 217
 
magnus
24-07-2019 01:06
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
212 2,951
 
Fshatari
21-07-2019 19:38
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 134
 
Gi de Masha
21-07-2019 08:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
23 2,173
 
Tema ėshtė lėvizur: Llapi dje hyri, sot "bann"?!!
Gi de Masha
- - -
 
Gi de Masha
19-07-2019 22:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 188
 
Kastrioti1443
11-07-2019 21:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
10 498
 
Fshatari
05-07-2019 13:36
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
2 288
 
Onyx
05-07-2019 09:52
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 196
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 1028 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur