Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika > Sisteme operative

Bota e Windows Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Bota e Windows Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
﴾®﴿
29-08-2019 15:22
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
1 883
 
xoninet
21-05-2019 16:45
nga Geor Shko tek postimi i fundit
4 2,194
 
Mandi
27-04-2019 21:56
nga Lakosta Shko tek postimi i fundit
2 3,920
 
Poshnja
12-04-2019 20:57
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
0 98
 
lale
21-06-2018 21:40
nga Frank Shko tek postimi i fundit
14 2,998
 
lonely_lion
18-10-2017 11:10
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 1,389
 
lonely_lion
09-10-2017 17:49
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 823
 
win.blind
13-01-2016 21:21
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
3 1,944
 
Mexhi
27-08-2015 17:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 4,909
 
BATO
24-06-2015 21:34
nga BATO Shko tek postimi i fundit
8 1,544
 
BATO
04-05-2015 23:25
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
13 4,343
 
zekoballisti
15-01-2015 22:03
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
17 4,645
 
lejla
29-10-2014 22:28
nga lejla Shko tek postimi i fundit
8 2,068
 
lale
25-10-2014 14:52
nga lale Shko tek postimi i fundit
7 1,343
 
4x4
03-07-2012 18:22
nga user010 Shko tek postimi i fundit
25 15,079
 
r00t
24-11-2011 18:18
nga kermilli Shko tek postimi i fundit
2 1,940
 
r00t
21-09-2011 18:46
nga kermilli Shko tek postimi i fundit
1 1,628
 
baaroar
11-06-2011 23:07
nga dr.PC Shko tek postimi i fundit
1 1,529
Post
SEa
16-08-2010 13:48
nga SEa Shko tek postimi i fundit
0 1,138
Post
SEa
04-08-2010 09:03
nga SEa Shko tek postimi i fundit
0 1,572
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 38 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur