Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
13-02-2019 11:04
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
160 47,723
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 12,551
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 37,430
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 11,667
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,998
 
Kashta
26-03-2019 00:47
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
42 488
 
Vlerėsimi  i temave: 16 vota, 3.38 mesatarja. Llapi
25-03-2019 13:34
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
822 72,284
 
Rrjeti
24-03-2019 21:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
37 566
 
Llapi
24-03-2019 21:00
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
61 2,686
 
Kashta
24-03-2019 18:45
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
166 3,119
 
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 3.67 mesatarja. Angel69
23-03-2019 23:48
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
139 6,696
 
Llapi
23-03-2019 21:09
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
171 3,190
 
Mandi
23-03-2019 20:44
nga par Shko tek postimi i fundit
467 8,567
 
Kashta
22-03-2019 18:03
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
11 223
 
Kashta
22-03-2019 16:27
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
4 95
 
Gi de Masha
22-03-2019 16:12
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
97 2,358
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kashta
22-03-2019 15:14
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
31 477
 
Llapi
22-03-2019 14:30
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
103 5,731
 
Llapi
19-03-2019 11:17
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
54 1,131
 
Kashta
18-03-2019 01:59
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
11 180
 
Gi de Masha
16-03-2019 16:29
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
4 112
 
Kashta
14-03-2019 21:52
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 68
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
13-03-2019 19:18
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
107 18,698
 
Kashta
12-03-2019 23:20
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
8 156
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
11-03-2019 23:48
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
36 7,816
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1192 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur