Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Informatika

Sisteme operative Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sisteme operative
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
nga Frank
21-06-2018 22:40 Shko tek postimi i fundit
37 154
Gjithēka mbi sistemet operative.
nga gurax
21-12-2017 05:00 Shko tek postimi i fundit
8 43

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sisteme operative Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
lonely_lion
05-03-2018 09:50
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 1,984
 
lonely_lion
21-11-2017 11:27
nga edlin Shko tek postimi i fundit
14 3,379
 
lale
31-08-2016 20:06
nga hax0r Shko tek postimi i fundit
1 1,967
 
Pirati
21-02-2016 00:32
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 2,464
 
Vinjol
12-12-2015 23:44
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
3 2,042
 
ODEON
06-06-2015 00:47
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 1,831
 
Aaroni
21-01-2015 20:47
nga Aaroni Shko tek postimi i fundit
0 1,528
Exclamation
gurax
02-11-2014 17:06
nga gurax Shko tek postimi i fundit
6 1,987
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 8 of 8 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur