Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
nga Gon!
08-02-2019 14:07 Shko tek postimi i fundit
8 519

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 09:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 16,792
 
BATO
12-01-2018 20:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 38,936
 
BATO
05-01-2018 12:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 24,849
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 10:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 10,491
 
Dredhza
21-03-2019 22:06
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
18 1,244
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
19-03-2019 18:36
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
47 13,275
 
Albpelasgian
10-03-2019 17:28
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
26 9,145
 
kreksi
10-03-2019 10:18
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
12 217
 
kreksi
10-03-2019 09:46
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
20 270
 
murik
09-03-2019 01:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
93 4,865
 
Kontinenti
07-03-2019 15:24
nga land Shko tek postimi i fundit
204 35,934
 
skampini
04-03-2019 08:31
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
930 115,079
 
Fshatari
03-03-2019 14:30
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
2 684
 
Fshatari
25-02-2019 22:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 140
 
Gi de Masha
23-02-2019 12:01
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
366 36,351
 
Dredhza
14-01-2019 17:42
nga edlin Shko tek postimi i fundit
85 2,016
 
Albpelasgian
09-01-2019 07:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
38 9,785
 
BLEDI_SH
06-01-2019 21:16
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
6 2,232
 
murik
05-01-2019 03:33
nga murik Shko tek postimi i fundit
0 95
 
murik
27-12-2018 08:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 350
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
26-12-2018 13:22
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
422 67,902
 
Altin Kocaqi
25-12-2018 16:31
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
9 1,534
 
Fshatari
02-12-2018 07:40
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 272
 
Fshatari
18-11-2018 18:59
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
62 1,491
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 212 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur