Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 06:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 63,520
 
Eureka (Temė me shumė faqe 1 2)
Arban bArbArian
03-05-2019 19:13
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
36 4,948
 
T3chn1cal
13-04-2019 10:45
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
103 82,887
 
Onyx
28-03-2019 17:28
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
26 1,197
 
Mandi
23-03-2019 18:23
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
272 47,961
 
Baki
12-03-2019 13:10
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
7 342
 
Superman
28-02-2019 11:33
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 2,391
 
Mandi
06-10-2018 13:41
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
31 10,962
 
SERAFIM DILO
25-09-2018 15:59
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
36 19,445
 
fegi
25-09-2018 15:42
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
19 21,566
 
ZET
18-09-2018 02:03
nga COB Shko tek postimi i fundit
7 1,155
 
Nova_Design
05-09-2018 22:30
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
3 742
 
ZET
07-08-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 4,581
 
Mandi
29-05-2018 14:10
nga Socio Shko tek postimi i fundit
17 2,263
 
Tannhauser
24-04-2018 22:49
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
4 1,077
 
Aleandro
17-04-2018 17:33
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 1,656
 
Altin Kocaqi
22-02-2018 18:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 7,392
 
Aleandro
17-02-2018 12:39
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
1 1,449
 
SERAFIM DILO
08-02-2018 22:23
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
53 16,859
 
Aleandro
30-01-2018 23:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 5,713
 
Aleandro
30-01-2018 16:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 1,217
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 99 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur