Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
nga Mandi
09-06-2018 22:23 Shko tek postimi i fundit
41 440

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Angel69
24-03-2019 11:25
nga Maurice Shko tek postimi i fundit
155 11,638
 
Angel69
10-02-2019 20:09
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
62 8,925
 
Rex
25-03-2019 23:18
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
206 18,309
 
Gi de Masha
25-03-2019 19:48
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 23
 
Rex
17-03-2019 16:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
392 51,666
 
Angel69
10-03-2019 15:36
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
305 39,610
 
Angel69
10-03-2019 15:29
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
51 4,503
 
Baki
05-03-2019 21:26
nga Baki Shko tek postimi i fundit
0 172
 
drague
07-02-2019 14:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 1,230
 
Fshatari
24-01-2019 17:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 166
 
Gi de Masha
20-01-2019 23:17
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
61 15,108
 
Angel69
25-12-2018 15:33
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 759
 
AAO
03-12-2018 21:32
nga Rex Shko tek postimi i fundit
278 31,121
 
Tema ėshtė lėvizur: Tirona vs Partizoni (Sot ora 19:45)
AAO
- - -
 
Fshatari
11-11-2018 16:47
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 683
 
Llapi
09-11-2018 22:43
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 349
 
Fshatari
09-11-2018 16:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 270
 
Llapi
- - -
 
cool_shqype
05-11-2018 19:22
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 492
 
Llapi
03-11-2018 10:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
40 2,555
 
Gi de Masha
12-10-2018 13:32
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
3 546
 
AAO
11-10-2018 15:47
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
60 12,484
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 197 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur