Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori - anagrami 4 (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Agim Metbala
25-03-2019 14:21
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
48 820
 
Akrepi
26-03-2019 00:47
nga Eden Shko tek postimi i fundit
637 8,844
 
Gi de Masha
26-03-2019 00:34
nga Eden Shko tek postimi i fundit
42 896
 
Akrepi
26-03-2019 00:07
nga Eden Shko tek postimi i fundit
277 5,138
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Onyx
25-03-2019 22:21
nga Socio Shko tek postimi i fundit
923 43,473
 
Akrepi
25-03-2019 21:33
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
178 1,049
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Onyx
25-03-2019 21:27
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
413 17,892
 
Akrepi
25-03-2019 20:26
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
572 9,076
 
e panjohura
25-03-2019 20:24
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
719 15,184
 
Rexhina
25-03-2019 19:05
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
289 17,247
 
Si Bora
25-03-2019 13:16
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
75 1,088
 
Gi de Masha
25-03-2019 11:00
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
269 14,700
 
Gi de Masha
25-03-2019 00:41
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
117 15,592
 
Onyx
24-03-2019 15:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
13 184
 
Alkoma
24-03-2019 15:39
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
180 15,529
 
Gi de Masha
24-03-2019 15:28
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
78 885
 
Hello Kitty
24-03-2019 15:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
30 3,778
 
Onyx
24-03-2019 08:49
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
94 7,876
 
Akrepi
23-03-2019 19:05
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
42 769
 
Viking
23-03-2019 19:00
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
627 5,981
 
Viking
23-03-2019 18:52
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
71 840
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 684 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur