Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 12:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 5,847
 
Persona
17-05-2019 14:46
nga Adea Shko tek postimi i fundit
143 28,216
 
Onyx
08-05-2019 14:08
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
21 233
 
Mandi
05-05-2019 05:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
471 103,235
 
Kurt
17-04-2019 12:36
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
132 3,985
Arrow
Mandi
19-03-2019 05:54
nga Socio Shko tek postimi i fundit
400 37,889
 
cool_shqype
15-03-2019 19:38
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
3 188
 
edlin
05-03-2019 18:48
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
44 929
 
r00t
20-02-2019 23:06
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
668 95,650
 
Gon!
09-02-2019 22:26
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
91 2,778
 
Fshatari
06-01-2019 16:09
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 227
 
drague
05-01-2019 13:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
30 4,067
 
King Bardhyl
12-12-2018 06:32
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 877
Thumbs up
Mandi
08-12-2018 12:44
nga Esther Shko tek postimi i fundit
1,107 89,252
 
cool_shqype
22-11-2018 03:26
nga Esther Shko tek postimi i fundit
7 635
 
Erdhi Dimri
19-11-2018 12:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
254 7,946
 
Erdhi Dimri
16-11-2018 14:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
426 12,382
 
Ragnar
28-10-2018 08:05
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
111 7,740
Wink
Mandi
18-09-2018 20:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
468 62,828
 
Fshatari
25-08-2018 18:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 808
Sondazh
Khaleesi
16-07-2018 23:17
nga ron Shko tek postimi i fundit
68 9,528
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 151 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur