Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Ēėshtja kombėtare

Figurat e shquara Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Figurat e shquara Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
trestenik
13-12-2018 03:47
nga murik Shko tek postimi i fundit
516 124,680
 
Kryetemė Kryetemė: Lekė Dukagjini
Mandi
25-08-2018 19:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
18 9,507
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
25-03-2019 22:34
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
134 56,420
 
Vlerėsimi  i temave: 20 vota, 1.60 mesatarja. fegi
15-03-2019 20:33
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
469 122,258
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. r00t
08-03-2019 19:11
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
67 19,807
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
25-02-2019 22:43
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
28 5,196
 
daniel00
24-01-2019 23:29
nga murik Shko tek postimi i fundit
17 8,001
 
Interisti
19-01-2019 01:11
nga murik Shko tek postimi i fundit
37 15,847
 
Mandi
07-01-2019 22:21
nga murik Shko tek postimi i fundit
20 3,693
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
05-01-2019 21:12
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
10 4,120
 
Duaje Siveten
26-12-2018 13:15
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 269
 
Kryeplaku
20-12-2018 18:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
60 20,487
 
Llapi
02-12-2018 18:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 4,524
 
Adria
21-11-2018 04:13
nga murik Shko tek postimi i fundit
24 11,927
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
21-10-2018 18:15
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
49 35,005
 
Duaje Siveten
02-10-2018 20:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
4 1,782
 
Askushi
10-07-2018 23:00
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
35 30,594
 
Duaje Siveten
24-06-2018 21:31
nga ron Shko tek postimi i fundit
58 9,796
 
ZET
12-06-2018 18:17
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
50 8,499
 
Askushi
24-04-2018 02:16
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 3,866
 
Prishtinasi
18-03-2018 11:12
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
20 8,739
 
drague
10-03-2018 14:16
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
9 3,462
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 74 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur