Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Jolene
08-07-2019 16:22 Shko tek postimi i fundit
46 1,408

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-06-2019 21:12
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
499 119,439
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
823 144,348
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 05:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 59,276
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 146,484
 
daniel00
16-07-2019 03:45
nga CarlosR Shko tek postimi i fundit
13 1,351
 
ARIS
15-07-2019 21:58
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
11 2,686
 
Fshatari
12-07-2019 19:52
nga edlin Shko tek postimi i fundit
93 1,619
 
Leaf
11-07-2019 23:36
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
47 7,849
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Esther
11-07-2019 10:35
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
90 16,316
 
cool_shqype
07-07-2019 16:52
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
260 36,913
 
Lea
06-07-2019 21:24
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
165 5,496
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
06-07-2019 18:56
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
463 43,551
 
Angel69
06-07-2019 07:25
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
757 18,384
 
clizia
05-07-2019 01:32
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
159 17,256
 
Juliana
01-07-2019 22:04
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
87 6,863
 
ARIS
01-07-2019 15:24
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
90 18,920
 
Onyx
25-06-2019 13:28
nga Eden Shko tek postimi i fundit
8 206
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. tété
25-06-2019 06:38
nga Zana Shko tek postimi i fundit
163 22,924
 
Onyx
24-06-2019 21:25
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
15 1,169
 
Beaute
20-06-2019 18:40
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
299 30,040
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
11-06-2019 12:17
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
293 43,815
 
WALCHIRIA
10-06-2019 08:21
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
114 20,835
 
Fshatari
10-06-2019 07:53
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
64 1,192
 
ARIS
21-05-2019 00:39
nga Adea Shko tek postimi i fundit
162 25,335
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 352 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur