Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
19-07-2019 19:17
nga Rex Shko tek postimi i fundit
174 7,090
 
shoku_tanku
21-07-2019 17:21
nga Zana Shko tek postimi i fundit
262 3,116
 
e panjohura
21-07-2019 17:14
nga Zana Shko tek postimi i fundit
347 6,501
 
Performer
21-07-2019 15:53
nga Zana Shko tek postimi i fundit
206 1,645
 
Akrepi
21-07-2019 14:51
nga Sia Shko tek postimi i fundit
886 24,296
 
par
21-07-2019 14:35
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
296 5,243
 
Onyx
21-07-2019 12:01
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
515 10,624
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
21-07-2019 05:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
333 35,040
 
Juliana
21-07-2019 03:21
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
347 23,856
 
Gi de Masha
20-07-2019 22:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 50
 
Gi de Masha
20-07-2019 05:21
nga magnus Shko tek postimi i fundit
125 11,158
 
Lea
19-07-2019 22:57
nga Hope Shko tek postimi i fundit
713 20,104
 
Rexhina
18-07-2019 23:34
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
368 31,916
 
Onyx
18-07-2019 20:22
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1,005 11,232
 
Lea
18-07-2019 19:50
nga kanina Shko tek postimi i fundit
104 3,192
 
Rexhina
18-07-2019 17:05
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
24 374
 
Si Bora
18-07-2019 11:03
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
615 14,114
 
Beaute
17-07-2019 14:44
nga busavata Shko tek postimi i fundit
624 9,363
 
Si Bora
17-07-2019 14:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
994 12,832
 
Viking
17-07-2019 14:08
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
1,004 7,879
 
cool_shqype
17-07-2019 11:16
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
470 11,240
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 723 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur