Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Ēėshtja kombėtare

Figurat e shquara Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Figurat e shquara Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
trestenik
20-06-2019 08:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
523 144,476
 
Kryetemė Kryetemė: Lekė Dukagjini (Temė me shumė faqe 1 2)
Mandi
16-06-2019 04:32
nga ZET Shko tek postimi i fundit
20 10,996
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
22-09-2019 12:50
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
31 6,152
 
Llapi
10-08-2019 15:01
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
8 2,881
 
Kryeplaku
14-07-2019 17:18
nga par Shko tek postimi i fundit
61 22,737
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
11-06-2019 22:43
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
57 38,783
 
King Bardhyl
02-06-2019 11:25
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
0 155
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
18-05-2019 07:28
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
25 9,436
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. r00t
12-05-2019 19:20
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
68 22,493
 
Llapi
12-05-2019 19:13
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
7 4,470
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
06-05-2019 18:15
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
11 4,715
 
Saura
29-04-2019 07:09
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
6 3,996
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
18-04-2019 16:48
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
135 62,513
 
daniel00
24-01-2019 22:29
nga murik Shko tek postimi i fundit
17 8,801
 
Interisti
19-01-2019 00:11
nga murik Shko tek postimi i fundit
37 17,563
 
Mandi
07-01-2019 21:21
nga murik Shko tek postimi i fundit
20 4,414
 
Duaje Siveten
26-12-2018 12:15
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 416
 
Llapi
02-12-2018 17:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 5,344
 
Adria
21-11-2018 03:13
nga murik Shko tek postimi i fundit
24 13,293
 
Duaje Siveten
02-10-2018 19:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
4 2,059
 
Askushi
10-07-2018 22:00
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
35 34,102
 
Duaje Siveten
24-06-2018 20:31
nga magnus Shko tek postimi i fundit
58 11,833
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 75 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur