Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Katolik Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Katolik Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Zoti TRINI
berti
30-06-2017 02:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 4,687
 
berti
02-12-2011 01:17
nga berti Shko tek postimi i fundit
27 5,899
 
berti
20-11-2011 19:57
nga berti Shko tek postimi i fundit
19 3,758
 
Fshatari
01-03-2019 15:08
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 197
 
Fshatari
09-02-2019 05:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 3,237
 
Gi de Masha
24-12-2018 20:59
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
25 4,212
 
Fshatari
20-11-2018 05:08
nga Adea Shko tek postimi i fundit
5 555
 
Akrepi
19-08-2018 12:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
49 6,354
 
thirsty
27-04-2018 12:32
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
48 8,876
Lightbulb
Mano
27-04-2018 12:23
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
38 8,098
 
Alkoma
27-04-2018 11:20
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
21 9,843
 
busavata
03-04-2018 10:52
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
25 2,609
 
COB
21-03-2018 12:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 2,348
 
Aleandro
16-12-2017 10:29
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 612
 
Fshatari
24-09-2017 20:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 1,590
 
Mandi
30-06-2017 02:53
nga murik Shko tek postimi i fundit
34 6,632
 
daniel00
26-05-2017 06:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
85 25,107
 
e panjohura
16-04-2017 21:48
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
161 45,568
 
Fshatari
13-04-2017 17:51
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
8 1,023
 
Gi de Masha
25-12-2016 17:21
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 7,693
 
Fshatari
20-11-2016 04:03
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
19 4,470
 
Fshatari
06-01-2016 11:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,526
 
Fshatari
04-09-2015 07:51
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,673
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 75 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur