Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
03-01-2019 16:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 22,512
 
Superman
07-05-2018 11:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 4,100
 
Superman
09-01-2018 19:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 12,490
 
Gi de Masha
24-01-2019 08:01
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 111
 
Gi de Masha
23-01-2019 22:49
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 144
 
Fshatari
18-01-2019 19:12
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
8 254
 
Mandi
16-01-2019 18:23
nga lenci Shko tek postimi i fundit
2 147
 
Fshatari
16-01-2019 16:23
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 110
 
Gi de Masha
10-01-2019 16:44
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
20 641
 
Llapi
08-01-2019 18:43
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
9 156
 
Beu_Shpata
07-01-2019 17:14
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
3 204
Sondazh
Gi de Masha
04-01-2019 23:02
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
167 16,192
 
Gi de Masha
04-01-2019 21:55
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
54 9,307
 
Fshatari
02-01-2019 22:41
nga edlin Shko tek postimi i fundit
13 392
 
Kastrioti1443
02-01-2019 22:21
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
8 380
 
Kastrioti1443
23-12-2018 19:22
nga r00t Shko tek postimi i fundit
16 651
 
Gi de Masha
21-12-2018 01:33
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
6 250
 
Gi de Masha
20-12-2018 18:36
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
11 463
 
Gi de Masha
19-12-2018 01:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 516
 
Gi de Masha
14-12-2018 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 270
 
Gi de Masha
12-12-2018 14:20
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 210
 
Venom
07-12-2018 13:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 164
 
Gi de Masha
06-12-2018 23:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
6 519
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 874 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur