Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,249

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
8 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
24-01-2019 07:19
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
585 29,875
 
9 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
23-01-2019 21:53
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
403 21,716
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
16-01-2019 20:03
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
394 56,888
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-08-2017 00:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 8,313
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mano
24-01-2019 01:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 1,148
Arrow
Robbery
23-01-2019 22:31
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
500 28,530
 
Loreal
23-01-2019 20:37
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
498 38,463
 
Jurgeni
23-01-2019 11:48
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
24 412
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. gladiola
23-01-2019 11:31
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
269 9,762
 
Onyx
23-01-2019 10:54
nga Anathema Shko tek postimi i fundit
5 263
 
Lea
23-01-2019 10:25
nga Anathema Shko tek postimi i fundit
553 10,680
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
23-01-2019 10:21
nga Anathema Shko tek postimi i fundit
261 21,088
 
Gi de Masha
21-01-2019 06:29
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
7 231
Sondazh
lonely_lion
20-01-2019 13:02
nga drague Shko tek postimi i fundit
105 4,143
 
Fshatari
19-01-2019 22:04
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 52
 
Eden
18-01-2019 12:46
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
95 4,218
 
Bad_Teacher
16-01-2019 11:54
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
107 1,793
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. gladiola
10-01-2019 13:15
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
405 22,235
 
gladiola
09-01-2019 16:48
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
50 2,419
 
Eden
08-01-2019 21:25
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
21 801
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. SmiLey
02-01-2019 18:07
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
39 2,074
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Kurt
02-01-2019 17:51
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
9 254
 
SmiLey
02-01-2019 11:35
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
44 2,961
 
Fshatari
01-01-2019 00:47
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 90
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 863 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur