Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjenetikė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Trojet
08-12-2018 14:43
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
84 31,160
 
Gon!
10-05-2019 06:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
21 1,666
 
Baki
14-04-2019 21:46
nga Baki Shko tek postimi i fundit
0 220
 
King Bardhyl
04-04-2019 05:17
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
11 779
 
Baki
05-03-2019 15:49
nga Baki Shko tek postimi i fundit
0 222
 
Kastrioti1443
01-03-2019 17:09
nga Baki Shko tek postimi i fundit
3 433
 
The Illyrian Warrior
27-02-2019 13:15
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
231 8,239
 
Skerdilaidas
05-02-2019 17:25
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
83 13,170
 
rolex
28-01-2019 12:02
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
2 309
 
Dibran
02-01-2019 19:41
nga Dibran Shko tek postimi i fundit
21 1,122
 
Beast
19-12-2018 21:06
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
120 3,084
 
Beast
10-12-2018 20:49
nga Beast Shko tek postimi i fundit
2 208
 
juke
04-11-2018 14:07
nga Beast Shko tek postimi i fundit
2 1,164
 
Skerdilaidas
25-10-2018 21:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
9 3,301
 
Mandi
04-08-2018 20:19
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
47 12,843
 
Mandi
25-05-2018 22:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
108 19,089
 
juke
10-04-2018 00:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
56 12,508
 
Rita06
25-03-2018 20:52
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
88 16,238
 
Mandi
19-02-2018 15:46
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 1,466
Sondazh
Trojet
28-12-2017 10:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 6,782
 
Mandi
15-08-2017 08:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,123
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 46 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur