Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
45 1,375

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-06-2019 21:12
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
499 117,527
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
823 142,775
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 04:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 58,211
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 144,464
 
Angel69
19-06-2019 21:12
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
656 16,136
 
cool_shqype
15-06-2019 22:49
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
256 36,056
 
Lea
11-06-2019 16:13
nga Marya Shko tek postimi i fundit
151 4,969
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
11-06-2019 12:17
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
293 43,468
 
WALCHIRIA
10-06-2019 08:21
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
114 20,663
 
Fshatari
10-06-2019 07:53
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
64 1,094
 
Juliana
06-06-2019 14:29
nga Viking Shko tek postimi i fundit
82 6,609
 
ARIS
23-05-2019 20:57
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
91 18,451
 
ARIS
21-05-2019 00:39
nga Adea Shko tek postimi i fundit
162 25,108
 
SmiLey
09-05-2019 18:50
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
129 12,399
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. tété
09-05-2019 11:25
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
151 22,393
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Esther
01-05-2019 22:15
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
84 15,994
 
Onyx
01-05-2019 09:49
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
21 1,368
 
tipi engjellor
29-04-2019 21:08
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
423 56,209
 
Mandi
29-04-2019 03:02
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
384 44,170
 
Mandi
28-04-2019 21:40
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
144 15,962
 
ARIS
28-04-2019 21:34
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
75 9,298
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. LoLiTa
28-04-2019 21:27
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
283 57,114
 
Beaute
22-04-2019 13:35
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
150 4,502
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
22-04-2019 13:29
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
188 18,459
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 351 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur