Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
24-01-2019 08:43
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
983 79,332
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Sopoti
24-01-2019 10:12
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
640 6,227
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Lea
24-01-2019 09:18
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
509 8,650
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Edamame
24-01-2019 08:41
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
127 1,396
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Viking
24-01-2019 08:01
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
93 981
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SystemA
24-01-2019 02:42
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
645 9,323
 
Onyx
24-01-2019 02:32
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
512 13,801
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Lea
24-01-2019 00:40
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
978 17,905
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Akrepi
23-01-2019 23:46
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
411 2,181
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Viking
23-01-2019 23:08
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
629 4,808
 
Eden
23-01-2019 20:12
nga Sia Shko tek postimi i fundit
208 9,714
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ODEON
23-01-2019 17:34
nga Sia Shko tek postimi i fundit
684 22,206
 
Gi de Masha
22-01-2019 20:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
77 4,901
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
22-01-2019 19:10
nga Anathema Shko tek postimi i fundit
802 23,105
 
Si Bora
22-01-2019 17:46
nga busavata Shko tek postimi i fundit
68 858
 
1 bashkangjitje Loje. (Temė me shumė faqe 1 2)
Si Bora
22-01-2019 17:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 227
 
gladiola
21-01-2019 15:50
nga Marya Shko tek postimi i fundit
453 22,695
 
Gi de Masha
20-01-2019 23:04
nga Viking Shko tek postimi i fundit
2 63
 
Gi de Masha
20-01-2019 21:59
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
673 54,767
 
Viking
20-01-2019 01:12
nga Viking Shko tek postimi i fundit
70 710
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Gi de Masha
19-01-2019 21:21
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
1,066 5,829
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 669 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur