Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga kreksi
19-03-2019 17:14 Shko tek postimi i fundit
245 4,299
99 1,540
11 330
nga edlin
09-03-2019 18:34 Shko tek postimi i fundit
51 409
nga Baki
05-03-2019 16:49 Shko tek postimi i fundit
46 1,470
nga Beast
29-11-2018 23:18 Shko tek postimi i fundit
7 1,042

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
02-03-2019 19:27
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
635 132,420
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
15-02-2019 17:08
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
535 134,869
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
29-01-2019 04:08
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
309 77,948
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
18-01-2019 17:47
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
193 59,459
 
ZET
13-01-2019 21:58
nga Gent Arbani Shko tek postimi i fundit
169 60,941
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
07-01-2019 22:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
458 117,312
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 9,035
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
25-10-2018 16:47
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
43 29,923
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
09-09-2018 19:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
681 126,445
 
Albpelasgian
06-09-2018 03:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 10,461
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 19:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 19,963
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 06:30
nga ron Shko tek postimi i fundit
165 44,367
 
Mano
19-03-2019 23:32
nga Mano Shko tek postimi i fundit
4 132
 
Gi de Masha
19-03-2019 16:46
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 107
 
Baki
13-03-2019 15:45
nga edlin Shko tek postimi i fundit
8 264
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. land
12-03-2019 13:00
nga land Shko tek postimi i fundit
29 12,914
 
Kashta
12-03-2019 00:27
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 121
 
Baki
11-03-2019 18:44
nga Baki Shko tek postimi i fundit
2 128
 
Saura
08-03-2019 10:44
nga Mano Shko tek postimi i fundit
129 16,755
 
Gi de Masha
08-03-2019 00:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
14 3,236
 
Kastrioti1443
05-03-2019 20:53
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 69
 
Berger
02-03-2019 19:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
25 9,720
 
Kastrioti1443
27-02-2019 20:02
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 40
 
Kastrioti1443
27-02-2019 19:58
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 30
 
Kastrioti1443
27-02-2019 19:55
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 30
 
Mano
25-02-2019 23:12
nga Mano Shko tek postimi i fundit
23 2,946
 
Mandi
24-02-2019 09:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 101
 
Mandi
20-02-2019 08:09
nga Viking Shko tek postimi i fundit
18 1,510
 
Mano
19-02-2019 22:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
2 152
 
Rrjeti
17-02-2019 13:31
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
311 38,672
 
Duaje Siveten
14-02-2019 23:06
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
3 111
 
Kastrioti1443
14-02-2019 21:49
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 76
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 977 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur