Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
16-03-2019 20:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
525 106,986
 
edlin
27-12-2017 18:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 101,833
 
lind
23-07-2016 12:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 35,017
 
Baki
18-03-2019 18:27
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
151 3,016
 
Gi de Masha
16-03-2019 21:20
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
7 282
 
Gi de Masha
15-03-2019 23:49
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 37
 
Kastrioti1443
15-03-2019 22:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 150
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
12-03-2019 16:36
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
215 27,591
 
Gi de Masha
12-03-2019 12:48
nga drague Shko tek postimi i fundit
3 93
Talking
J-W
10-03-2019 19:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
62 7,202
 
cool_shqype
06-03-2019 07:36
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 238
 
Mandi
04-03-2019 11:15
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
160 8,566
 
ODEON
28-02-2019 22:36
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
812 41,823
 
cool_shqype
27-02-2019 22:12
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
50 840
 
illyrianpatriot
25-02-2019 21:40
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
41 3,786
 
Gi de Masha
24-02-2019 23:16
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
7 398
 
Kastrioti1443
24-02-2019 18:15
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
19 340
 
Gi de Masha
24-02-2019 15:19
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
29 947
 
Gi de Masha
22-02-2019 22:47
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
49 1,291
 
Gi de Masha
21-02-2019 15:50
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
6 159
 
Kastrioti1443
20-02-2019 21:49
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
1 103
 
Akrepi
20-02-2019 09:46
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
19 2,241
 
Brari
15-02-2019 19:16
nga Viking Shko tek postimi i fundit
24 3,631
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1890 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur