Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Agnosticist & Ateist Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Agnosticist & Ateist Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Chanel
15-10-2018 09:45
nga Adea Shko tek postimi i fundit
123 39,735
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
25-05-2018 03:49
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
80 23,508
 
J-W
20-03-2011 16:44
nga gurax Shko tek postimi i fundit
1 7,908
Exclamation
J-W
20-09-2010 22:16
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 3,131
 
J-W
20-09-2010 21:54
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 3,400
 
drague
01-06-2019 03:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
462 110,452
Question
Alessandro Cagliostro
24-05-2019 13:57
nga Alessandro Cagliostro Shko tek postimi i fundit
129 3,830
Lightbulb
Adam Kadmon
15-05-2019 15:44
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
364 11,905
 
J-W
03-05-2019 04:56
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
47 11,405
 
Ragnar
24-09-2018 10:27
nga Adea Shko tek postimi i fundit
29 6,886
 
Borix
30-08-2018 18:01
nga Viking Shko tek postimi i fundit
94 15,722
 
Misty-Blue
08-06-2018 13:08
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
4 2,636
 
legjenda
08-06-2018 13:03
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
21 4,227
 
gurax
08-06-2018 12:42
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
70 15,252
 
Mandi
25-05-2018 10:43
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
71 12,319
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. darwin
25-05-2018 10:10
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
13 6,366
Post
Eno
16-05-2018 20:32
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
34 6,907
 
Edvin83
16-05-2018 10:51
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
150 22,270
 
Mano
14-12-2017 18:57
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
57 14,070
 
Edvin83
09-08-2017 20:17
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
28 3,602
 
XhaGradeci
03-08-2017 07:50
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
25 6,682
 
Scion
01-08-2017 10:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
50 7,202
 
Aleandro
18-03-2017 20:58
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
27 7,566
 
J-W
24-09-2016 16:44
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
11 7,384
 
Paion
21-08-2016 12:40
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
9 6,035
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 61 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur