Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,248

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
23 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
18-08-2019 19:35
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
938 54,870
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
14-08-2019 22:55
nga kanina Shko tek postimi i fundit
469 79,388
 
18 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
01-08-2019 14:57
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
1,003 62,630
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-06-2019 11:29
nga Zana Shko tek postimi i fundit
25 10,216
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
19-08-2019 14:58
nga par Shko tek postimi i fundit
338 30,661
 
Agim Metbala
19-08-2019 09:55
nga Zana Shko tek postimi i fundit
142 2,395
 
Onyx
19-08-2019 08:01
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
25 412
 
Gi de Masha
18-08-2019 11:11
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
85 1,557
 
Kurt
18-08-2019 09:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 311
 
HELEN OF TROY
16-08-2019 21:57
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
986 89,089
 
Gi de Masha
16-08-2019 11:59
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
6 179
 
SystemA
13-08-2019 11:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 61
 
Erdhi Dimri
11-08-2019 17:58
nga Eden Shko tek postimi i fundit
42 700
 
Onyx
11-08-2019 17:52
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
15 289
 
Gi de Masha
09-08-2019 18:48
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 108
 
Fshatari
06-08-2019 19:18
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
60 8,291
Thumbs up
Khaleesi
06-08-2019 09:45
nga Zana Shko tek postimi i fundit
153 1,912
 
juke
02-08-2019 01:17
nga juke Shko tek postimi i fundit
0 69
Arrow
Robbery
31-07-2019 12:12
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
21 2,073
 
Gi de Masha
29-07-2019 00:18
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
11 3,483
 
Misty-Blue
23-07-2019 01:19
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
26 3,118
 
The ICEman
18-07-2019 21:17
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
5 163
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mandi
18-07-2019 21:16
nga Viking Shko tek postimi i fundit
631 148,151
 
Kurt
16-07-2019 15:49
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
180 12,817
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 907 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur