Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
24-08-2019 16:57
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
197 8,816
 
Akrepi
25-08-2019 16:14
nga Sia Shko tek postimi i fundit
128 1,399
 
Akrepi
25-08-2019 16:12
nga Sia Shko tek postimi i fundit
278 3,066
 
Performer
25-08-2019 15:44
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
621 4,964
 
Onyx
24-08-2019 21:25
nga Ice Shko tek postimi i fundit
608 22,534
 
The ICEman
- - -
 
Tema ėshtė lėvizur: Cfarė ju ka bėrė pėrshtypje?
par
- - -
 
Akrepi
24-08-2019 20:29
nga Eden Shko tek postimi i fundit
94 1,515
 
Mistrece
24-08-2019 12:57
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
237 6,545
 
Tema ėshtė lėvizur: Ēfare ju ka bere per te qeshur?
Akrepi
- - -
 
cool_shqype
24-08-2019 10:02
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
774 17,651
 
Gi de Masha
23-08-2019 13:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
717 80,947
 
Zana
22-08-2019 09:27
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
998 13,411
 
Si Bora
20-08-2019 23:56
nga Performer Shko tek postimi i fundit
720 16,962
 
Juliana
20-08-2019 19:19
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
394 25,405
 
Gi de Masha
20-08-2019 09:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 96
 
Gi de Masha
20-08-2019 08:00
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 1,485
 
Gi de Masha
19-08-2019 19:07
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
141 3,316
 
Leaf
19-08-2019 19:05
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
27 993
 
e panjohura
19-08-2019 17:55
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
1,002 18,561
 
Rexhina
18-08-2019 19:41
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
55 528
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 735 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur