Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
20-08-2019 16:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
650 136,889
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 119,373
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 42,441
 
King Bardhyl
25-08-2019 07:48
nga Zana Shko tek postimi i fundit
48 633
 
Ice
25-08-2019 00:09
nga Ice Shko tek postimi i fundit
12 123
 
Mandi
23-08-2019 13:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
459 6,680
 
Fshatari
22-08-2019 11:25
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 64
 
cool_shqype
21-08-2019 16:11
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 176
 
Fshatari
20-08-2019 20:11
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
2 95
 
Kastrioti1443
18-08-2019 21:17
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
8 183
 
shoku_tanku
16-08-2019 11:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
117 2,292
 
Mandi
15-08-2019 19:43
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
27 795
 
shoku_tanku
13-08-2019 14:18
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
850 15,674
 
Ice
11-08-2019 12:28
nga Ice Shko tek postimi i fundit
2 97
 
Akrepi
10-08-2019 19:38
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
122 2,309
 
Gi de Masha
04-08-2019 19:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
30 1,367
 
Mandi
04-08-2019 08:52
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
33 396
 
Mandi
01-08-2019 22:04
nga Rex Shko tek postimi i fundit
47 584
 
Mandi
26-07-2019 21:48
nga Zana Shko tek postimi i fundit
24 2,866
 
Kastrioti1443
23-07-2019 22:30
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
28 698
 
ODEON
17-07-2019 15:32
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
815 52,823
 
SystemA
14-07-2019 05:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 124
 
Mandi
13-07-2019 18:07
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
3 127
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1964 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur