Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
07-07-2019 20:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
373 60,890
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 13,764
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 42,307
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 13,061
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,555
 
Ragnar
21-07-2019 16:29
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
215 3,471
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
20-07-2019 10:05
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
197 10,749
 
Llapi
18-07-2019 21:22
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
146 8,297
 
Duaje Siveten
10-07-2019 20:48
nga edlin Shko tek postimi i fundit
74 1,326
 
Llapi
09-07-2019 19:25
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
265 7,440
 
Ragnar
09-07-2019 18:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
35 2,937
 
Si Bora
30-06-2019 14:58
nga par Shko tek postimi i fundit
18 372
 
Kastrioti1443
26-06-2019 22:42
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
21 586
 
Llapi
26-06-2019 03:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
144 16,244
 
Mandi
24-06-2019 08:52
nga Zana Shko tek postimi i fundit
992 20,463
 
Llapi
23-06-2019 19:22
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
54 1,221
 
Vlerėsimi  i temave: 18 vota, 3.56 mesatarja. Llapi
22-06-2019 19:22
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
962 88,922
 
Llapi
22-06-2019 12:02
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
298 37,985
 
Gi de Masha
21-06-2019 15:19
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
174 6,874
 
Besoja
21-06-2019 14:52
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 274
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
20-06-2019 21:27
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
118 21,379
 
Rrjeti
20-06-2019 15:06
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 101
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
20-06-2019 11:05
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
79 2,143
 
Duaje Siveten
19-06-2019 15:38
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 75
 
Llapi
19-06-2019 09:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
88 1,553
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1256 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur