Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
22-07-2019 09:31
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
176 7,203
 
Akrepi
24-07-2019 03:15
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
896 24,538
 
shoku_tanku
24-07-2019 02:24
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
447 5,434
 
e panjohura
24-07-2019 00:34
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
412 7,501
 
par
24-07-2019 00:30
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
345 6,133
 
Gi de Masha
23-07-2019 16:25
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
88 1,002
 
Performer
23-07-2019 15:29
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
473 3,357
 
Rexhina
23-07-2019 04:49
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
52 412
 
Juliana
22-07-2019 23:48
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
363 24,051
 
Si Bora
22-07-2019 20:03
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
620 14,260
 
Gi de Masha
22-07-2019 16:51
nga edlin Shko tek postimi i fundit
138 11,439
 
Onyx
22-07-2019 04:53
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
105 8,224
 
Onyx
21-07-2019 12:01
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
515 10,686
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
21-07-2019 05:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
333 35,112
 
Lea
19-07-2019 22:57
nga Hope Shko tek postimi i fundit
713 20,153
 
Rexhina
18-07-2019 23:34
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
368 31,964
 
Onyx
18-07-2019 20:22
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1,005 11,273
 
Lea
18-07-2019 19:50
nga kanina Shko tek postimi i fundit
104 3,205
 
Rexhina
18-07-2019 17:05
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
24 378
 
Beaute
17-07-2019 14:44
nga busavata Shko tek postimi i fundit
624 9,397
 
Si Bora
17-07-2019 14:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
994 12,845
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 724 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur