Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
07-07-2019 20:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
373 62,689
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 14,081
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 43,464
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 13,379
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,686
 
Llapi
23-08-2019 11:42
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
154 16,859
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
23-08-2019 11:38
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
128 21,880
 
Llapi
23-08-2019 11:12
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
172 9,203
 
Llapi
22-08-2019 21:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 85
 
Llapi
22-08-2019 20:07
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
340 39,197
 
Llapi
22-08-2019 18:50
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
41 623
 
Llapi
22-08-2019 16:57
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
30 696
 
Llapi
22-08-2019 16:01
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
271 8,001
 
Gi de Masha
21-08-2019 23:58
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
185 7,792
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
21-08-2019 16:15
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
215 11,777
 
Llapi
20-08-2019 11:50
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
65 1,613
 
Rrjeti
18-08-2019 20:43
nga kanina Shko tek postimi i fundit
5 126
 
Llapi
15-08-2019 23:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 197
 
Fshatari
15-08-2019 21:18
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
89 1,652
 
pirro
15-08-2019 20:42
nga kanina Shko tek postimi i fundit
7 129
 
Llapi
14-08-2019 19:11
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
48 881
 
Llapi
13-08-2019 15:59
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
179 5,490
 
Gi de Masha
10-08-2019 14:44
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
19 243
 
Fshatari
08-08-2019 21:14
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 103
 
pirro
06-08-2019 21:30
nga Rex Shko tek postimi i fundit
11 268
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1268 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur